Nejlepší mobilní služby na trhu

Infolinka: 296 363 199

Premium SMS

SMS aplikace

Jednotlivé SMS aplikace vznikly díky uplatnění našeho dlouhodobě budovaného know-how, jsou vhodným doplňkem služeb Premium SMS a SMS/MMS rozesílka. Jejich názvy často velmi přesně vystihují hlavní smysl jejich využití:

SMS seznamka

Aplikace příjmu soukromých seznamovacích inzerátů ve formě SMS, s kontrolou a následným umístěním v databázi. Systém integruje funkce automatického vyhledávání inzerátů podle zadaných kritérií a automaticky vyhledává a páruje vhodné inzeráty na základě profilů vytvořených během kontroly a přepisu, navíc obsahuje volitelnou funkcí přímé odpovědi inzerentovi.

SMS seznamka umožňuje velmi rychlé zařazení inzerce do médií, inzeráty se např. na stránkách SMS seznamky v informačním okně audiovizuálního média objeví během několika okamžiků od zadání. Každý inzerát je samozřejmě kontrolován na přítomnost nevhodného obsahu. Svěřená data zpracováváme v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

SMS chat

SMS chat je dynamicky se vyvíjející služba, kterou provozujeme v několika modifikacích. Kromě prostého SMS chatu s moderátorkou také jako on-line chat na televizní obrazovce.

SMS chat úspěšně vysílá např. hudební televize Óčko, kde mohou jeho prostřednictvím diváci vstupovat přímo do vysílání. Jedná se o moderovaný chat, každý příspěvek prochází přes screenovací rozhraní, kde se odstraní zprávy s nevhodným obsahem. SMS chat nabízí všechny hlavní funkce známé z klasických chatů na internetu, tedy vytvoření "nicku" (přezdívky) či "šeptání", tj. zasílání zpráv pouze vybranému uživateli. Používání SMS chatu je anonymní, ostatní uživatelé nevidí čísla přistupujících mobilních telefonů.

Křížovky

Platforma pro zasílání vyplněné tajenky křížovky pomocí SMS zprávy. Křížovky používá ve svých titulech řada našich mediálních partnerů. Nabízíme kompletní servis včetně zpracování výsledků a vystavení na webové rozhraní.

ATS vlastní na tuto aplikaci průmyslový vzor.

SMS inzerce

Nástroj pro podávání a správu inzerce za pomoci SMS. Kromě podávání řádkové inzerce do inzertních příloh deníků či speciálních inzertních novin jsme technicky zajišťovali např. i SMS inzerci na teletextu Prima TV.

 

Tento produkt si získává stále větší popularitu pro jednoduchost použití a operativnost při zadávání inzerce. Lze jej tak jen stěží srovnávat s klasickými způsoby podávání inzerátů. Stejně jako u SMS seznamky zajišťujeme jako doplňkovou službu screening inzerátů, díky kterému jsme schopni zaručit nezveřejnění nevhodného obsahu.