Nejlepší mobilní služby na trhu

Infolinka: 296 363 199

O nás

Společnost Advanced Telecom Services, s. r. o. (ATS) je významnou ICT a direct marketingovou společností, zabývající se zejména prémiovými SMS (PR SMS) a hlasovými službami.

ATS působí na českém trhu již od roku 1997 a svou činnost zahájila provozem prémiových hlasových služeb. V roce 2003 spolupracovala s mobilními operátory na zavedení prémiových SMS. Od té doby se věnuje zejména realizaci spotřebitelských soutěží, PR SMS plateb a m-plateb. ATS dále nabízí realizaci kampaní cílené mobilní reklamy a věnuje se i vývoji webových a mobilních stránek.

Od počátku projektu v roce 2004 je ATS technickým zajišťovatelem dárcovských zpráv (DMS), na kterých spolupracuje s Fórem dárců a mobilními operátory.

Spolupráce s mobilními operátory tvoří významnou část našich aktivit. Kromě spolupráce na jejich self-promotion aktivitách zajišťujeme pro Vodafone a O2 po obchodní i technické stránce provoz portálů nabízejících informační i zábavní mobilní obsah, informační zprávy zajišťujeme pro zmíněné operátory exkluzivně.