Nejlepší mobilní služby na trhu

Infolinka: 296 363 199

Služby

Služby

Patříme mezi největší poskytovatele Premium SMS a hlasových služeb na českém trhu a naše služby poskytujeme i v zahraničí, zejména na Slovensku.

Zajišťujeme realizaci kampaní mobilního marketingu, především soutěžních a anketních SMS a MMS aplikací. Klientům kromě samotného vývoje poskytujeme komplexní odborné poradenství v této oblasti včetně návrhů řešení. V poslední době výrazně nabývají na významu platby přes mobilní telefon. Konkrétně jde o SMS platby a m-platby, které jsou využívány k platbě za nejrůznější produkty a služby např. k úhradě jízdného na MHD, vstupenek, regulačních poplatků, přístupů na webové stránky apod.

Velmi úzce spolupracujeme se všemi mobilními operátory působícími na českém trhu. Kromě spolupráce na jejich self-promotion aktivitách, pro Telefóniku a Vodafone exkluzivně zajišťujeme provoz jejich platforem pro distribuci a prodej mobilního obsahu. Již od samotného počátku projektu v roce 2004 výhradně zajišťujeme provoz dárcovských SMS (DMS).

Mezi naše další služby patří zajištění hromadného rozesílání SMS a MMS, provoz audiotexových linek a také realizace kampaní cílené mobilní reklamys využitím databází mobilních operátorů. Nabízíme rovněž vývoj a optimalizaciwebových stránek pro mobilní zařízení.