Nejlepší mobilní služby na trhu

Infolinka: 296 363 199

Mobilní platby

M-platba

M-platba představuje univerzální a současně jednoduché platební řešení, které splňuje všechny požadavky na bezpečnost platby v prostředí klasického i mobilního internetu. Úhrada je realizována výhradně prostřednictvím zabezpečené platební brány mobilního operátora.

M-platba umožňuje zákazníkům třech největších českých operátorů úhradu za jakékoli služby nebo zboží. Výše úhrady je zákazníkovi vyúčtována v rámci měsíčního vyúčtování jeho telefonních služeb, popřípadě je okamžitě stržena z jeho předplaceného telefonního účtu.

Oproti Premium SMS platbám poskytuje m-platba daleko větší flexibilitu v rozmanitosti výše plateb. Je možné využít libovolných cenových úrovní v rámci dostupných cenových intervalů. Maximální výše platby je 1 500 Kč.

M-platby nabízejí možnost jednorázových plateb i režim předplatného. Ten je však v tuto chvíli dostupný pouze v síti T-Mobile. Na implementaci v ostatních sítích mobilní operátoři pracují.

Věříme, že tato inovace má potenciál významně rozšířit možnosti služby a umožní např. pravidelné dobíjení virtuálních účtů a elektronických peněženek, pravidelné platby za dlouhodobé využívání nejrůznějších služeb, jako je využívání online videopůjčoven, mp3 půjčoven atd.